Anasayfa > Ürünlerimiz > Anestezi - Yoğun Bakım > Qa Med > Perkütan Trakeostomi Kitleri

 

Perkütan trakeostomi, klinik beklentiler veya uzun süreli suni solunum yolu bakımı veya çeşitli nedenlerle oluşan zor trakeal entübasyon için uygundur. Perkütan trakeostomi, başlangıcından bu yana, yüksek güvenliği, daha az zaman alan operasyonu, basit operasyonu ve daha az postoperatif komplikasyonu nedeniyle klinik pratikte hızla desteklenmiştir. Uygulama kapsamı, hastaların hayatlarını kurtarmak için değerli zaman kazanmak için yoğun bakım ünitesi ilk yardım ve yatak başı operasyonlarından, kabul öncesi ilk yardıma vb. kadar uzanır. 

"Seldinger" teknolojisini kullanan özel olarak tasarlanmış kılavuz tel ve trakeal doku forsepsi ile QA perkütan trakeostomi kitleri, operasyonu hızlı, doğru, daha az travmatik, daha az enfeksiyon ve hassas cerrahi kesiler yapar. 

 

Özellikler:

  • Hızlı ve kolay kullanım 
  • Doku forsepslerinin iki aşamalı genişletme yöntemi, işlemi doğru hale getirir, tekrarlayan yerleştirmeleri önler ve hasarı azaltır 
  • Yatak başı operasyon, zamandan ve ameliyathane maliyetlerinden tasarruf sağlar 
  • Sette farklı trakeal entübasyon türleri sağlanabilir klinik seçim için: tipik tip, balgam emme tipi ve iç kanül kiti olan veya olmayan set ürünler 

 

Benzersiz tasarımlı doku forsepsleri: 

  • Doku forsepsleri, stres noktalarını dağıtmak ve hasarı azaltmak için tasarlanmıştır 
  • Sabit kılavuz tel, kullanımı kolay

 

Kit Bileşenleri: 

Trakeostomi tüpü, sabitleme bandı, doku forsepsi, kılavuz tel (koruyucu tüplü), ponksiyon iğneleri, kılavuz kılıf, dilatörler, cerrahi bıçaklar, tek kullanımlık steril şırıngalar, iç kanül (yalnızca bazı modellerin paketine dahildir).

 


 

 

Bize Ulaşın

+90312 3105038

Konutkent, Arp Kule, Fatih Sultan Mahallesi 2700 Cadde, 1 Giriş Karşısı 3/8, 06790 Etimesgut/Ankara

Copyright 2024 - Velamed Tıbbi Ürünler